توضیح تصویر
درباره آمین ها: خواص ، آماده سازی و واکنش آنها سعی در توصیف دانش انباشته شده در مورد خواص
درباره آمین ها: خواص ، آماده سازی و واکنش آنها سعی در توصیف دانش انباشته شده در مورد خواص

درباره آمین ها: خواص ، آماده سازی و واکنش آنها سعی در توصیف دانش انباشته شده در مورد خواص آمین ها دارد. این متن ابتدا به بحث در مورد اتم نیتروژن موجود در آمین ها ، همراه با پایه ، هندسه ، نامگذاری ، وقوع ، واکنش و تهیه این مشتقات آمونیاک می پردازد. این کتاب سپس شیمی کلیشه آمینو و ترکیبات آمونیوم کواترنر را توضیح می دهد. نمکهای آمین ؛ پیکربندی مطلق آمین های نامتقارن ؛ و تأثیر گروه آمینه نیز مقابله می کند. این متن همچنین به گروه آمینه در سیستم های معطر هتروسیکلیک نگاه می کند. در پایان این کتاب با توضیح سنتز آمین های هتروسیکلیک ، انامین ها و واکنش های بیشتر ترکیبات کربونیل با آمین ها ، از جمله واکنش های اشوایلر ، ویلزمایر و فون براون ، ارائه شد.این نشریه برای علاقه مندان به مطالعه خواص آمین ها مانند شیمی دانان و دانشجویان شیمی بسیار ارزشمند خواهد بود.

اگر تا به حال می خواهید از گروه مورد علاقه خود در کنسرت عکس های دیجیتالی پویا و پرتحرکی بگیرید ، اما مطمئن نیستید که چگونه می توانید موانعی مانند نزدیک شدن به صحنه ، شرایط نادرست نورپردازی یا حتی چه وسایلی را مرتفع کنید ، دیگر به دنبال این نباشید ! کنسرت و عکاسی موسیقی زنده یک راهنمای جامع برای عکسبرداری از اجرای موسیقی زنده است ، و اطلاعات صحیحی راجع به تجهیزات ، تنظیمات دوربین ، ترکیب و پردازش پس از آن به شما ارائه می دهد تا از هر عکس عملکردی بهترین بهره را ببرید. ج. دنیس توماس ، که کار او در مجله هایی مانند Rolling Stone ، SPIN و Country Weekly به چاپ رسیده است ، نکاتی در مورد نورپردازی ، مشکلات رایج ، آداب و معیارها ، و تنظیمات دوربین برای عکسبرداری در مکان های مختلف ، از جمله کلوپ ها ، بارها ، کنسرت ، تئاتر ، استادیوم و میادین در فضای باز.او همچنین توضیح می دهد که چگونه می توان مدارک مناسب را بدست آورد تا شما را به هر عملکرد نزدیکتر کند.

جام مملو از بیش از 160 عکس از کنسرت های برتر امروز ، این کتاب نه تنها اطلاعات لازم برای شروع عکس گرفتن از موسیقی دانان مورد علاقه خود را به شما ارائه می دهد ، بلکه باعث خلاقیت شما در هنگام پیش بینی عکس بعدی می شود.

برای یک عکاس در حال حرکت ، یک وب سایت همراه جذاب دارای نکات اضافی ، عیب یابی محل برگزاری ، و یک لیست چک تجهیزات است که شما باید هنگام حرکت به یک برنامه دیگر روی پاهای خود فکر کنید

[ شنبه 8 خرداد 1400 ] [ 1:15 ] [ نوشین عفتی ]

[ ]