توضیح تصویر
سرامیک های پیشرفته طیف گسترده ای از مواد را پوشش می دهند که ذاتاً سرامیکی هستند اما در پاسخ
سرامیک های پیشرفته طیف گسترده ای از مواد را پوشش می دهند که ذاتاً سرامیکی هستند اما در پاسخ

سرامیک های پیشرفته طیف گسترده ای از مواد را پوشش می دهند که ذاتاً سرامیکی هستند اما در پاسخ به نیازهای خاص تولید شده اند. این دائرlopالمعارف 137 مقاله را به منظور ارائه گزارشی به روز از زمینه پیشرفته سرامیک گردآوری کرده است. برخی از مقالات از دائرlop المعارف تحسین شده علوم و مهندسی مواد گرفته شده است ، که اغلب تجدید نظر شده و برخی دیگر به تازگی سفارش داده شده اند. دانشنامه کوچک و جوی پیشرفته سرامیک موادهدف آن ارائه یک انتخاب جامع از مقالات قابل دسترسی است که به عنوان راهنمای معتبر برای موضوع عمل می کنند. این قالب برای کمک به خوانندگان در شکل گیری نظرات در مورد یک موضوع خاص طراحی شده است. مقالات به ترتیب حروف الفبا ، با طیف گسترده ای از موضوعات ، از نظر شخصیت و سبک متنوع هستند و بدین ترتیب بحث بیشتر را تحریک می کنند. مباحث تحت پوشش شامل مقالات نظرسنجی در مورد شیشه ، پرس گرم ، عایق ها ، پودرها و بسیاری از آنها مربوط به سیستم های شیمیایی خاص و منشا آنها ، فرآوری و کاربردها هستند. دانشنامه کوچک و جوی پیشرفته سرامیک مواد ارزشمند به دانشمندان علوم مواد، محققان، استادان و صنعتگران مشغول به کار در سرامیک فنی خواهد بود.در سال 1989 منتشر شده، به روز شده و تجدید نظر و در حال حاضر در دسترس به عنوان یک جلد کاغذی برای محققان نیاز به یک منبع مرجع اساسی برای این زمینه پویا.

از سال 1989 ، تحقیقات مربوط به مواد کامپوزیتی به سرعت پیشرفت کرده و این نسخه اصلاح شده با افزودن مقالات جدید ، از جمله کارهای اخیر در مورد نانوکامپوزیت ها ، سیستم های مواد کامپوزیت هوشمند و چند لایه فلزی ، این تغییرات را منعکس می کند.

67 مقاله موجود در این نسخه اصلاح شده به ترتیب حروف الفبا ارائه شده اند و هر یک مقدمه ای بر یک جنبه از مواد ترکیبی است. هر مقاله به طور گسترده ای مورد اشاره قرار می گیرد و شامل یک کتابشناسی کامل است. این حجم شامل بیش از 250 عکس ، نقاشی و جدول و همچنین فهرست موضوع و نویسنده جامع است.

گستردگی گسترده پوشش زمینه مواد کامپوزیتی ، این حجم را به عنوان منبع مرجعی بسیار ارزشمند برای دانشمندان و مهندسان مکانیک مواد درگیر در تحقیقات صنعتی و دانشگاهی در زمینه ساخت ، خصوصیات و کاربردهای مواد کامپوزیت تبدیل کرده است

[ شنبه 8 خرداد 1400 ] [ 1:17 ] [ نوشین عفتی ]

[ ]