توضیح تصویر
وسعه اقتصاد زیستی جهانی: دروس فنی ، بازار و محیط زیست از زیست انرژی ، تخصص
وسعه اقتصاد زیستی جهانی: دروس فنی ، بازار و محیط زیست از زیست انرژی ، تخصص

وسعه اقتصاد زیستی جهانی: دروس فنی ، بازار و محیط زیست از زیست انرژی ، تخصص ارزان پروژه سه کار زیرمجموعه IEA-Bioenergy را در مورد تجزیه در اثر تجزیه و تحلیل ، تجارت بین الملل و بیورالفناها برای بررسی بخش انرژی زیستی و عبرت های مفید برای استقرار کامل اقتصاد زیست اقتصادی گرد آورده است.
با وجود حجم گسترده ای از استراتژی های سیاسی ، درک کمی در مورد چگونگی انتقال بازارهای فعلی به سمت اقتصاد زیستی جهانی وجود دارد. س notال نه تنها چگونگی توسعه زیست اقتصادی است ، بلکه همچنین چگونگی توسعه پایدار از نظر نگرانی های اقتصادی و زیست محیطی است. برای پاسخ به این س ،ال ، نویسندگان فصل خبره این کتاب به دنبال شناسایی انواع پالایشگاه های زیستی هستند که انتظار می رود اجرا شوند و انواع مواد اولیه مورد استفاده را شناسایی کنند.
آنها همچنین تجزیه و تحلیل تاریخی از تحولات انرژی زیستی و بازارهای سوخت زیستی ، فرصت های ادغام در زنجیره های تأمین موجود و شرایطی را که برای دستیابی به یک سیستم تجارت جهانی زیست توده که می تواند از یک زیست اقتصادی جهانی پشتیبانی کند ، ایجاد و تقویت می کنند ، ارائه می دهند. از آنجا که انتظار می رود اقتصاد زیستی آینده به یک سری کالاهای قابل تجارت متکی باشد ، این کتاب یک حسابداری مرکزی از وضعیت بحث را در یک رویکرد چند رشته ای ارائه می دهد که ایده آل برای تحقیقات و کارشناسان دانشگاهی و تحلیلگران در تمام زمینه های انرژی زیستی ، سوخت های زیستی است. ، و بخش های اقتصاد زیستی و همچنین کسانی که به سیاست انرژی و اقتصاد علاقه مند هستند.دروس آموخته شده توسط صنعت انرژی زیستی و چگونگی کاربرد آنها در توسعه کامل اقتصاد زیستی را بررسی می کند
استراتژی های مختلف انتقال و چگونگی تلفیق اقتصاد زیستی مبتنی بر فسیل و آینده را کاوش می کند
وضعیت مسیرهای فعلی تبدیل زیست توده را بررسی می کند
تجزیه و تحلیل تاریخی از تحولات بازارهای انرژی زیستی و سوخت های زیستی ، فرصت های ادغام در زنجیره های تأمین موجود و شرایطی را که برای دستیابی به سیستم تجارت جهانی زیست توده باید ایجاد و تقویت شود ، ارائه می دهد.سعه مدل های داده با کیفیت بالا مقدمه ای بر اصول کلیدی مدل سازی داده ها است. این هدف از مدل های داده ای در توسعه معماری سازمانی و پشتیبانی از کیفیت اطلاعات را توضیح می دهد. مشکلات رایج در توسعه مدل داده ها ؛ و چگونگی توسعه مدل های داده با کیفیت بالا ، به ویژه مدل های داده ای مفهومی ، یکپارچه سازی و سازمانی.
این کتاب در چهار قسمت تنظیم شده است. بخش 1 مروری بر مدل های داده و مدل سازی داده ها از جمله اصول نمادگذاری مدل داده را فراهم می کند. انواع و کاربردهای مدل داده ها ؛ و جایگاه مدلهای داده در معماری سازمانی. بخش 2 برخی از اصول کلی را برای مدل های داده ، از جمله اصول توسعه مدل های داده مبتنی بر هستی شناسی ، معرفی می کند. و کاربردهای اصولی برای ویژگی ها ، انواع رابطه ها و انواع موجودیت ها. قسمت 3 یک چارچوب هستی شناختی را برای توسعه مدل های داده سازگار ارائه می دهد. بخش 4 مدل داده کاملی را ارائه می دهد که در طول کتاب در دست توسعه است. این مدل با استفاده از ابزار مدل سازی داده های Jotne EPM Technologys EDMVisualExpress ایجاد شده است.
این کتاب برای انواع مدل سازان طراحی شده است: از کسانی که اصول مدل سازی داده ها را می فهمند ، اما تازه شروع به یادگیری در مورد مدل سازی داده ها در عمل می کنند ، تا مدل سازان باتجربه داده که می خواهند دانش و مهارت خود را گسترش دهند و برخی از مشکلات چالش برانگیز را حل کنند. مدل سازی داده ها

[ جمعه 28 خرداد 1400 ] [ 17:21 ] [ نوشین عفتی ]

[ ]