توضیح تصویر
مغز در حال رشد انسان: رشد و آسیب شناسی عصبی اپیدمیولوژیک تجزیه و تحلیل هایی را ارائه
مغز در حال رشد انسان: رشد و آسیب شناسی عصبی اپیدمیولوژیک تجزیه و تحلیل هایی را ارائه

مغز در حال رشد انسان: رشد و آسیب شناسی عصبی اپیدمیولوژیک تجزیه و تحلیل هایی را ارائه می دهد که شرایط و حوادث بارداری ، زایمان و زایمان را بررسی می کند زیرا آنها با نتایج نوروپاتولوژیک ارتباط دارند. این کتاب نقاط ضعف و قوت روشهای اپیدمیولوژیک اعمال شده در جمعیت کالبد شکافی را بررسی می کند و جزئیات نمونه نوروپاتولوژیک را ارائه می دهد. این کتاب که در سه بخش شامل 27 فصل تشکیل شده است ، با مروری بر فرضیه های مربوط به روابط بین پیشینیان بالقوه و وقایع ریخت شناسی آغاز می شود که متعاقباً با استفاده از اندازه گیری خاص عملکرد مغزی یا عصبی در کودک زنده آزمایش می شود. این متن سپس اصول کلی اپیدمیولوژی را بررسی می کند. سایر فصل ها مزایا و معایب استفاده از داده های کالبد شکافی را برای مطالعات اپیدمیولوژیک در نظر می گیرند. در این کتاب همچنین روشهای آماری و توصیفی مورد استفاده برای ارائه یک نمای پانوراما از مغز انسان در حال رشد بر اساس نوزادان سقط شده در مراحل مختلف رشد بحث شده است. فصل آخر به تغییرات آناتومیکی در ماههای آخر سه ماهه دوم می پردازد. این کتاب منبع ارزشمندی برای متخصصان مغز و اعصاب ، متخصصان مغز و اعصاب و آسیب شناسان است.رائه خدمات جدید یک روش عالی برای سازمان شما برای ایجاد ترافیک و افزایش درآمد است ، و چه مبنایی بهتر از IP برای این خدمات وجود دارد؟ این مقدار مسلم است. مشکل اتحاد چشم اندازهای تجاری و فنی در یک روند منسجم توسعه و استقرار است.
مقابله با این چالش مرکز توسعه خدمات مبتنی بر IP است . این کتاب تنها کتاب در نوع خود است که منحصراً به خدمات مبتنی بر IP اختصاص دارد ، و طرحی را برای کلیه مهندسان ، مدیران و تحلیل گران ارائه می دهد که باید برای ساخت این خدمات و آوردن آنها به صورت آنلاین گرد هم آیند.
در داخل ، شما می توانید تعادل مناسب کسب و کار و پوشش فنی را پیدا کنید ، که با بحث شفافی در مورد اصول توسعه خدمات ارائه می شود و با سه مطالعه موردی ارائه می شود که تهیه موثر در بازار امروز را نشان می دهد. فصل های مربوط به نقش خود را بخوانید ، و آن را با موفقیت بیشتری بازی خواهید کرد. از تیم خود بخواهید کل کتاب را بخواند و به سطحی از همکاری و درک مشترک برسید که به سرعت به نتیجه برسد.این کتاب راهنمای عملی برای کمک به روند ایجاد ، توسعه و ارائه نمونه کارهای موفق تئاتر / تلویزیون / فیلم / فناوری در زمینه های مناظر ، لباس ها ، نورپردازی و صدا است. این کتاب شامل چهار بخش یا فصل خواهد بود. بخش اول به تحقق ویترین های نمونه کارهای موثر اختصاص دارد و مواد و تکنیک های تولید شده را شناسایی می کند. این فصل همچنین الزامات خاص را با نظم و انضباط شامل مناظر ، لباس ، نور و صدا شناسایی می کند و موارد مختلف نمونه کارها را برای درخواست برای تحصیلات تکمیلی ، مشاغل در این زمینه ، سازمان های حرفه ای و برای اهداف تبلیغاتی را پوشش می دهد. بخش دوم به توسعه و استفاده از اوراق بهادار دیجیتال اختصاص یافته است و نرم افزارهای مختلف مورد استفاده در این زمینه را بررسی می کند. فصل سوم در مورد ارائه و بازاریابی است و نحوه توسعه فنون ارائه شخصی ، رزومه ، کارت ویزیت و صفحات وب را شرح می دهد. سرانجام ، بخش چهارم اطلاعات کلیدی در مورد نگهداری و به روزرسانی اوراق بهادار را ارائه می دهد. در هر فصل نمونه های واقعی از حوزه حرفه ای و صفحه ای از "بایدها و نبایدها" با نظرات کارشناسان در هر یک از رشته های فناوری طراحی ارائه می شود. 

[ جمعه 28 خرداد 1400 ] [ 17:22 ] [ نوشین عفتی ]

[ ]